Not that kind of girl

Not that kind of girl

Levenslessen om (vooral niet) op te volgen

Lena Dunham

Een openhartig en geestig boek voor fans van Nora Ephron, Tina Fey en David Sedaris.

€ 19,95
Verzendkosten €1,99
Levertijd: 1 - 3 dagen
Bestellen
Kenmerken
Auteur
Lena Dunham
Geïllustreerd
Ja
Taal
Nederlands
Afmetingen
30x215x140
Gewicht
0,45 kg
Aantal Pagina's
304
Uitgever
Meulenhoff Boekerij B.V.
ISBN
9789029090414

In dit hilarische, rauwe en zeer persoonlijke ideeënboek bewijst Lena Dunham, de bekroonde bedenker, producer en hoofdrolspeler van de HBO-serie Girls, dat ze een van de meest authentieke en intelligente Amerikaanse auteurs van deze tijd is. Een openhartig en geestig boek voor fans van Nora Ephron, Tina Fey en David Sedaris. 'Als ik met dat wat ik heb geleerd één lullig baantje draaglijker kan maken voor jou, of je ervan kan weerhouden het soort seks te hebben waarbij je het gevoel hebt dat je je schoenen moet aanhouden voor het geval je er halverwege de daad vandoor wilt gaan, dan was elke misstap van mij het waard. Ik voorvoel nu al mijn toekomstige schaamte dat ik me verbeeldde je ook maar iets te kunnen bieden, maar ook mijn toekomstige trots dat ik heb weten te voorkomen dat je een dure sapkuur probeerde of dacht dat het aan jou lag toen de persoon met wie je een relatie had zich plotseling terugtrok, afgeschrikt door de helderheid van jouw persoonlijke opdracht hier op aarde. Nee, ik ben geen sexpert, geen psycholoog en ook geen diëtist. Ik ben geen moeder van drie of eigenaar van een succesvolle lingeriefranchise. Ik ben wel een jonge vrouw die zich vóór alles niets wil ontzeggen.' Wat volgt zijn de hoopvolle berichten van het front van die strijd.

Andere interessante boeken

Algemene kunstgeschiedenis

John Fleming

Het handboek voor iedereen die van kunstgeschiedenis houdt.

Vice versa

Ad de Visser

Geschiedenis van de westerse kunst en architectuur aan de hand van bijna 3500 afbeeldingen.

Het nieuwe Rijksmuseum

Jaap Huisman

De meest besproken museale verbouwing, door de ogen van de architecten Cruz y Ortiz.

De portretfabriek van Michiel van Mierevelt (1566-1641)

Johanneke Verhave

Dit boek toont een kijkje in de praktijken van de bedrijvig zeventiende-eeuws portretatelier.

Jacob Jordaens en de antieken

Patrick De Rynck

Tentoonstellings-catalogus over het werk van Jordaens en de invloed van de klassieke oudheid op zijn oeuvre.

De Koran

Naast de Arabische tekst van de Koran tref je de Nederlandse weergave van arabist dr. Fred Leemhuis. Leemhuis heeft bij het vertalen rekening gehouden met de voor moslims gezaghebbende uitleg van het boek. Het boek wordt besloten met een verantwoording en een register op namen en onderwerpen.

Bijpassende activiteiten 

Wandeling Amsterdamse grachten

vanaf 16 januari 2019
Ontdek de schilderachtige binnenstad van Amsterdam.
Vriendenclub, bedrijf of familie?
Ga naar op maat activiteiten
Mis deze activiteiten niet!
Grijp hier uw laatste kans
Nieuwsbrief ontvangen?
- Acties voor abonnees
- Het laatste aanbod
- Eenvoudig op te zeggen
Femmes Fatales in Gemeentemuseum Den Haag
Hét ideale cadeau! T.w.v.: €20, €50 of €100
Dale Chihuly in Groninger Museum
Willem van Oranje is hier!
Korte collegereeks De vijf zintuigen
Keizersgracht 258, 1016 EV Amsterdam, Telefoon: 088-518 5000. Wij zijn telefonisch bereikbaar van 9:30-12:30 en van 13:00-14:00.
Om u beter van dienst te kunnen zijn maakt de Vrije Academie gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
De Vrije Academie maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Verberg deze melding
X