Zakelijk

Wachtwoord vergeten

Je krijgt een mail met instructies voor wijzigen van het wachtwoord.
Winkelwagen

Workshop Mini wandkleed weven in 3 lessen

Een kunstwerkje weven met verschillende kleuren en materialen? Tijdens deze drie lessen leer je hoe je een weefraam kunt gebruiken voor het maken van een klein wandkleed. Je maakt daarbij gebruik van zowel traditionele tapisserie als vrije weeftechnieken. De interessante geschiedenis van het wandkleed zorgen voor extra verdieping tijdens het maakproces. Het weefraampakket zit bij de workshopprijs inbegrepen en blijft van jou! Tussen de lessen door kan het mee naar huis worden genomen. En na deze workshop kun je zelfstandig eindeloos gaan variëren in materiaal, kleur en techniek.

De workshop bestaat uit 3 lessen. Tijdens de eerste les leer je hoe je het weefraam kunt gebruiken. Je begint eenvoudig en klein (18x15 cm), waarbij oefening en experiment vooropstaan. Dit eerste weefsel leidt tot een idee voor het volgende werk. In de tweede les haal je het kleine werk van het raam en begin je aan het volgende weefsel. Je werkt nu een slag groter aan de hand van je schets (30x25 cm). In de laatste les werk je verder tot het weefsel van het raam gehaald kan worden en je het resultaat klaar kunt maken om aan de wand te hangen. 

  • De workshop bestaat uit 3 lessen van 3 uur
  • Maximaal 12 deelnemers
  • Prijs is inclusief persoonlijk Weefraampakket van Weefwerk (t.w.v. €60,-) bestaande uit weefraam 32x32cm (t.w.v. €60,-), steeklatten, kam, handleiding, verpakking) & garens
  • Inclusief koffie/thee.
  • Je dient zelf een gedeelte van de benodigdheden mee te nemen, namelijk een stopnaald, haaknaald, weefnaald en een tas (tenminste 35x35 cm) voor weefraam.

Sta je ingeschreven voor een activiteit in een zaal op locatie?

  • Je ontvangt uiterlijk 7 dagen voor aanvang per e-mail je bewijs van deelname met informatie over de locatie.

Praktische informatie
Shopping cart icon € 179,00
Severine Amsing
Nodig iemand uit
Deel:
Locatie
Datum
Tijd
Docent
Amsterdam Vrije Academie
maandag 03 juli 2023 t/m maandag 17 juli 2023
19:00 tot 22:00
Severine Amsing
Amsterdam Vrije Academie
dinsdag 04 juli 2023 t/m dinsdag 18 juli 2023
19:00 tot 22:00
Severine Amsing
Amsterdam Vrije Academie
vrijdag 22 september 2023 t/m vrijdag 06 oktober 2023
10:00 tot 13:00
Severine Amsing

Uitgelicht

Ook voor jou

De Vrije Academie is voor iedereen met interesse in kunst, cultuur, architectuur, geschiedenis en filosofie.

Kwaliteit

Wij werken met de beste docenten en experts. Zo garanderen we onderwijs op niveau waar je jaren plezier van hebt.

Overal

We zijn een landelijk educatief instituut. De kans is groot dat we ook activiteiten bij jou in de buurt organiseren.

Newsletter pop-up image

Blijf benieuwd!

Op de hoogte blijven van ons steeds vernieuwende aanbod?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!